Objednávanie a platba

 Objednávanie

 Nákup môžete uskutočniť ako registrovaný užívateľ alebo bez prihlásenia. V oboch prípadoch Vám po zrealizovaní objednávky pošleme e-mail so  súhrnnými údajmi o Vašej objednávke. V prípade registrácie môžete po prihlásení sledovať jej status ako aj históriu Vašich objednávok v časti  'Objednávky'. 

  Zmena / Zrušenie objednávky
 Ak došlo k nejakým zmenám, prosíme, kontaktujte nás ihneď po zadaní objednávky. Je možné, že v niektorých prípadoch nebudeme schopní Vašu  objednávku už upraviť (napr. po vyexpedovaní) a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti s tým spojené. Za každých okolností sa budeme snažiť, aby ste  boli so svojím nákupom spokojný.

 Medzinárodné objednávky
 Suma Vašej objednávky bude denominovaná v EUR. Rovnako, všetky finančné plnenia vyplyvajúce z reklamácií budú vystavené v EUR. Ak žijete v  krajine mimo Európskej menovej únie, stiahnutá suma z Vášho účtu alebo v prípade reklamácie pripísaná na Váš účet v lokálnej mene bude prepočítaná  aktuálnym kurzom.

 Metódy platby
 Akceptujeme Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro a pre územie Slovenskej republiky aj bankový prevod a platbu na dobierku.

 Realizácia platby

Všetky platby kartami sú realizované prostredníctvom platobnej brány GoPay. Ak ste zvolili platbu kartou, budete presmerovaný mimo našej web stránky priamo na platobnú bránu GoPay (platobnná brána Redirect). Spracovanie platieb platobnými kartami na platobnej bráne GoPay prebehne s 3D Secure zabezpečením a v súlade s najvyššími bezpečnostnými štandardmi kartových asociácií PCI DSS.


 Visa, MasterCard: Po zadaní objednávky prebehne autorizácia platby s cieľom zaistiť dostatočný zostatok finančných prostriedkov na Vašom  účte potrebných na dokončenie tranzakcie. Proces autorizácie závisí od toho či platba bude realizovaná debetnou alebo kreditnou kartou a od interných  postupov Vašej banky. V prípade debetnej karty je platba realizovaná ihneď a pri kreditnej karte je plná suma stiahnutá z Vášho účtu potom ako je  objednávka vyexpedovaná. Platba na dobierku (len pre územie Slovenskej republiky): Platba je uskutočnená v plnej výške pri prevzatí tovaru. Kuriér/prepravca poskytne informácie ohľadom termínu doručenia Vašej zásielky. Objednávka je záväzná a pri neprevzatí zásielky bez nášho včasného  upovedomenia, si rezervujeme právo na uloženie zmluvnej pokuty v súlade s našimi všeobecnými obchodnými podmienkami. Bankový prevod (len pre územie Slovenskej republiky): Po  obdržaní celkovej sumy Vašej objednávky na náš účet bude následne objednávka spracovaná do 2 až 3 pracovných dní.