Reklamácie

Reklamácie

Ak zakúpený tovar nesplnil Vaše očakávania, môžete tovar do 30 dní od dátumu objednania vrátiť. Vyplňte a elektronicky odošlite reklamačný formulár, ktorý nájdete v sekcii "Pre zákazníka" v dolnej časti nášho internetového obchodu, bezpečne zabaľte všetky položky, ktoré chcete vrátiť, priložte originálnu faktúru a pošlite ako doporučenú zásielku (nie však na dobierku) na nasledovnú adresu:

Jana Jančíková – Ecstatic

059 91 Veľký Slavkov 1372

Po obdržaní  reklamovaného tovaru, promptne vybavíme Vašu reklamáciu, avšak najneskôr do 30 dní od dátumu jeho obdržania.

Poznámka: Nezodpovedáme za stratené alebo zničené zásielky a v takomto prípade máme nárok reklamáciu zamietnuť. Reklamovať nemožno chyby, ktoré vznikli bežným opotrebovaním alebo nesprávnym použitím.

Refundácia

Ako obdržím vyrovnanie z reklamácie?

Po kompletizácii reklamácie a po schválení náležitej čiastky v súlade s našimi všeobecnými obchodnými podmienkami, bude suma pripísaná na Váš účet. Ak vrátený reklamovaný tovar bude nepoužitý, nepoškodený a úplný, refundovaná suma bude hodnota všetkých od Vás prijatých platieb v súvislosti s pôvodnou objednávkou. Ak ste reklamovali tovar, ktorý bol použitý, poškodený alebo neúplný, alebo jeho hodnota bola znížená v dôsledku takého zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru, refundovaná suma bude znížená v súlade s našimi všeobecnými obchodnými podmienkami.  Vrátená suma za reklamovaný tovar (dobropis) bude denominovaná v EUR.

Upovedomujeme Vás, že darčekové kupóny sú nevratné a nevymeniteľné za hotovosť. Ak ste zaplatili Vašu objednávku kombináciou darčekového kupónu a platby kartou/bankovým prevodom, refundácia bude pozostávať z vystavenia nového darčekového kupónu a finančnej čiastky pripísanej na Váš bankový účet v súlade s našimi všeobecnými obchodnými podmienkami.

Kedy obdržím peniaze z reklamácie / nový darčekový kupón?

E-mailom potvrdíme kompletizáciu Vašej reklamácie a vrátenie peňazí sa nasledovne uskutoční do 14 pracovných dní. Darčekový kupón bude vystavený do 3 až 5 pracovných dní.

Výmena tovaru

Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti, ale nespracúvame výmenu objednaného tovaru. Ak ste si zvolili nesprávnu veľkosť/farbu, prosíme, nasledujte kroky nášho reklamačného poriadku pre vrátenie tovaru. Ak máte stále o daný tovar záujem, je potrebné ho opätovne objednať v správnej veľkosti/farbe. Cena pôvodne objednaného a vyreklamovaného tovaru Vám bude vrátená v súlade s našimi všeobecnými obchodnými podmienkami.

Ak ste neboli spokojný so spôsobom, akým sme vybavili Vašu reklamáciu, máte právo podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu prostredníctvom na to určenej platformy dostupnej na tejto internetovej stránke. Podrobnejšie informácie nájdete v našich všeobecných obchodných podmienkach v sekcii 'VI. Záručná doba a reklamácie' v bode 6.4.

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte priamo na uvedených kontaktných údajoch.