Ecstatic

Inšpirujeme sa umením a životom.

Sme slovenská značka, ktorá vznikla vo Februári 2017 a naším hlavným odkazom je vyzdvihnúť jedinečnosť každého človeka, v čom spočíva skutočná krása. Odtiaľ je odvodený názov ecstatic (extatický/nadšený) ako aj slogan značky “Buď sám sebou, cíť sa ecstatic!”. Chceme priniesť autentický a osobitý dizajn kombinovaný s pohodlným štýlom každému, kto má rád casual módu a má zápal pre umenie.

Spolupracujeme s dodávateľmi, ktorí vyrábajú zodpovedne, eticky a s ohľadom na životné prostredie. Tieto kritériá sú dôležité pri výbere našich partnerov.

 

 

 

 

 

 

Zoradiť podľa:
Zobraziť:
Zobraziť::
 • Čiapka beanie Ecstatic - čierna
  Bez dane: 11,25 € 13,50 €
  Ecstatic Beanie čiapky majú detailne vyšívaný geometrický motív a sú dostupné vo viacerých farebných verziách. Perfektná veľkosť vhodná pre pánov ako aj dámy.  Materiál: 100% polyakryl, čiapky sú dvojvrstvové Farba textilu: čierna Farba motívu: čierna, biela, sivá Veľkosť:..
 • Čiapka beanie Ecstatic - fialová
  Bez dane: 11,25 € 13,50 €
  Ecstatic Beanie čiapky majú detailne vyšívaný geometrický motív a sú dostupné vo viacerých farebných verziách. Perfektná veľkosť vhodná pre pánov ako aj dámy.  Materiál: 100% polyakryl, čiapky sú dvojvrstvové Farba textilu: fialová Farba motívu: fialová, svetlo zelená, námorn..
 • Čiapka beanie Ecstatic - grafitová
  Bez dane: 11,25 € 13,50 €
  Ecstatic Beanie čiapky majú detailne vyšívaný geometrický motív a sú dostupné vo viacerých farebných verziách. Perfektná veľkosť vhodná pre pánov ako aj dámy.  Materiál: 100% polyakryl, čiapky sú dvojvrstvové Farba textilu: grafitová Farba motívu: olivovo zelená, svetlo zelen..
 • Čiapka beanie Ecstatic - olivovo zelená
  Bez dane: 11,25 € 13,50 €
  Ecstatic Beanie čiapky majú detailne vyšívaný geometrický motív a sú dostupné vo viacerých farebných verziách. Perfektná veľkosť vhodná pre pánov ako aj dámy.  Materiál: 100% polyakryl, čiapky sú dvojvrstvové Farba textilu: olivovo zelená Farba motívu: olivovo zelená, svetlo ..
 • Čiapka beanie Ecstatic - vresová sivá
  Bez dane: 11,25 € 13,50 €
  Ecstatic Beanie čiapky majú detailne vyšívaný geometrický motív a sú dostupné vo viacerých farebných verziách. Perfektná veľkosť vhodná pre pánov ako aj dámy.  Materiál: 100% polyakryl, čiapky sú dvojvrstvové Farba textilu: vresová sivá Farba motívu: fialová, svetlo zelená, n..
 • Dámske tričko biele, Destination Unknown
  Bez dane: 17,49 € 20,99 €
   Materiál: 100% bavlna 150g/m2 jednoduchý jersey Strih: V páse zúžený strih, užší výstrih ku krku Farba textilu: biela  Farba potlače: čierna, námornícka modrá, žltá, sivá Farebný odtieň potlače sa môže mierne líšiť od obrázka v dôsledku reakcie textilu s ..
 • Dámske tričko biele, Earth Walker
  Bez dane: 17,49 € 20,99 €
   Materiál: 100% bavlna 150g/m2 jednoduchý jersey Strih: V páse zúžený strih, užší výstrih ku krku Farba textilu: biela  Farba potlače: čierna  Farebný odtieň potlače sa môže mierne líšiť od obrázka v dôsledku reakcie textilu s pigmentom a od osvetlen..
 • Dámske tričko tmavomodré, Earth Walker
  Bez dane: 17,49 € 20,99 €
   Materiál: 100% bavlna 150g/m2 jednoduchý jersey Strih: V páse zúžený strih, užší výstrih ku krku Farba textilu: tmavomodrá Farba potlače: čierna Farebný odtieň potlače sa môže mierne líšiť od obrázka v dôsledku reakcie textilu s pigmentom. Použité farby neobs..
 • Pánske tričko biele, Destination Unknown
  Bez dane: 17,49 € 20,99 €
   Materiál: 100% bavlna 150g/m2 jednoduchý jersey Strih: klasický rovný, užší výstrih ku krku Farba textilu: biela  Farba potlače: čierna, námornícka modrá, žltá, sivá Farebný odtieň potlače sa môže mierne líšiť od obrázka v dôsledku reakcie textilu s ..
 • Pánske tričko tmavomodré, Earth Walker
  Bez dane: 17,49 € 20,99 €
   Materiál: 100% bavlna 150g/m2 jednoduchý jersey Strih: klasický rovný, užší výstrih ku krku Farba textilu: tmavomodrá Farba potlače: čierna   Farebný odtieň potlače sa môže mierne líšiť od obrázka v dôsledku reakcie textilu s pigmentom. Použité f..
 • Dámske tričko čierne, Earth Walker
  Bez dane: 17,49 € 20,99 €
   Materiál: 100% bavlna 150g/m2 jednoduchý jersey Strih: V páse zúžený strih, užší výstrih ku krku Farba textilu: čierna  Farba potlače: biela  Farebný odtieň potlače sa môže mierne líšiť od obrázka v dôsledku reakcie textilu s pigmentom. Použité farb..
 • Dámske tričko modré, Earth Walker
  Bez dane: 17,49 € 20,99 €
   Materiál: 100% bavlna 150g/m2 jednoduchý jersey Strih: V páse zúžený strih, užší výstrih ku krku Farba textilu: modrá (surf blue)  Farba potlače: čierna  Farebný odtieň potlače sa môže mierne líšiť od obrázka v dôsledku reakcie textilu s pigmentom a..